Nauja Velykinė margučių-šachmatų lenta

Velykinė margučių-šachmatų lenta

  • Prekės kodas: 45X45MARG
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 29.00€
  • Be PVM: 23.97€

Prekės aprašymas

Išsilaisvinkite nuo pilkos ir niūrios karantino kasdienybės. Pasitelkite savo fantaziją ir sukurkite pačią įdomiausią bei spalvingiausią Velykų šventę visai šeimai.

Marginkite, pieškite, klijuokite, o galbūt kepkite savo Velykinius kiaušinius, kurie stos į kovą ant šios originalios Velykinių šachmatų lentos.

Vieno žiūrimiausio “Netflix” platformos serialo “The Queen’s Gambit” įkvėpta ir sukurta išskirtinio dizaino Velykinių šachmatų lenta leidžia įsitraukti visiems nuo mažiausio iki didžiausio.

Kurkite savo šachmatų figurėlių dizainą, užpildykite žaidimo lentą ir kovokite šeimos turnyruose, kuriuose susirungti gali mama prieš tėtį, sesuo prieš brolį ar močiutė prieš senelį.

Užsisakykite unikalią žaidimo lentą jau dabar ir pripildykite Velykas puikiu kūrybiškumo, juoko, diskusijų ir emocijų užpildu. Taigi, kas laimės šiemet?
------------------------------------------------------------
Produkto savybės.
Išoriniai matmenys: 45x45 cm;
Medžiagiškumas: Faniera, Ąžuolas, MDF plokštė 18 mm storio.
Prekės dizaino patento numeris: 008442107
Parduodama specializuota šachmatų lenta be kiaušinių!
Pristatymas per 5-7 darbo dienas.


Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.

Žymos: Margučių ridenimo stovelis, vėlykoms, vėlykiniai, vėlykų, pavasario, vaikams, žaidimai, šeimai, margučių šachmatų lenta