Menu
Your Cart

Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"

Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"
Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"
Nauja
Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"
Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"
Krikštadėžė "Vaikystės prisiminimai"
  • Model: MK05
20.00€
Be PVM: 16.53€

Galimi pasirinkimai

Prisiminimų dėžutė vaikutį lydės visą gyvenimą. Joje galėsite laikyti ne tik krikštynoms skirtą atributiką, bet ir pirmus batelius, pirmą dantuką, plaukų sruogelę, nuotraukas ir panašiai. Jei planuojate laikyti daugiau sentimentalių grožybių, rekomenduojame rinktis kuo didesnę dėžutę prisiminimams saugoti.

Į krikštynų dedama: krikšto žvakė, nuotraukos ar nuotraukų/linkėjimų albumas, rožančius ir jo dėžutė ir kt. Kiekvienas simbolis turi savitą reikšmę.
Kiekviena dėžė gali būt komplektuojama tokiu pačiu piešiniu dekoruotomis kitomis prekėmis, kaip albumas, taupyklė, pakaba ir pan.

Prekės aprašymas:
Medinė daiktadėžė pagaminta iš kokybiškos natūralios medienos. Viršus dažytas su spausdintu paveikslėliu.
Standartinė. Išoriniai matmenys (cm): 32x21x14. Vidiniai matmenys (cm): 29,5x18,5x12,5.
Didelė. Išoriniai matmenys (cm): 35x23.5x14.5 cm.

Kiti galimi užrašų pagaminimo būdai yra užrašų skiltyje. Spausti ČIA.


Prekės papildomą dekorą (juosteles, kutus ir nėrinius) galite rinktis pagal savo norus! Pasirinkimo juostose yra parašytos dekoro detalės. Galite rinktis jas visas (nėrinys, kutas, kaspinas su juostele), dalį jų arba visai be papildomo dekoro. Siekiame prisitaikyti prie įvairių Jūsų norų!

Priimame individualius užsakymus. Pageidaujantiems individualios / vardinės prekės, prašome susisiekti el.paštu info@daugdaug.lt arba telefonu +370 679 69232.

Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.


Parašyti įvertinimą