Menu
Your Cart

Lipdukai ir lipnios etiketės

Specializuojamės lipdukų ir etikečių spausdinime, kuris atitinka kiekvieno kliento unikalius poreikius. Mes siūlome aukštos kokybės spausdinimo paslaugas, leidžiančias sukurti individualiai pritaikytas lipduko ar etiketės dizainus. Galime pagaminti lipdukus ne tik standartinių formų, bet ir bet kokios kitokios formos ir figūros. Nuo mažų partijų iki didelių užsakymų, dydį lipduko pasirenkate taip pat jūs pagal savo poreikius. Dirbame siekdami užtikrinti, kad jūsų produktų išskirtinumą pabrėžtų aukščiausios klasės lipdukai ar etiketės su Jūsų prekiniu ženklu, produkto informacija ar linkėjimu klientams.

Dėl lipdukų užsakymo kreipkitės el.paštu info@daugdaug.lt arba telefono numeriu +370 67 969 232.
Ant lipnios plėvelės spausdiname ir ploteriuojame įvairių dydžių ir formų lipdukus. Lipdukai su logotipais, įmonių grafika ar nuotraukomis gali būti naudojami pakuočių markiravimui, dovanų maišelių žymėjimui ir dekoravimui, įmonės gaminių žymėjimui ir t.t. Rekomenduojamas minimalus lipdukų kiekis yra 1 kvadratinis metras. Kaina priklauso nuo spaudos dydžio ir spaudos ploto dengiamumo, lipduko dydžio, lipduko kontūro sudėtingumo. Aukšta spaudos kokybė, leidžia atspausdinti ir smulkias detales, todėl jūsų dovanos ir prekės pažymėtos šiais lipdukais bus dar labiau reprezentatyvios.

Jei neturite lipduko maketo, mes jums jį paruošime.Lipdukų spauda ant baltos plėvelės Lipdukų spauda ant baltos plėvelės
Label
Model: LIP0002
Kuriate ir parduodate puikius produktus, o žinomumas apie jus per mažas? Vienas iš būdų tapti labiau įsimintinu produkto ar įmonės ženklu, tai kuo daugiau kartų savo ženklą parodyti kuo platesnei klientų ar galimų klientų grupei. Aukštos kokybės ir įvairių dydžių bei formų lipdukų spauda su jūs..
0.00€
Be PVM:0.00€
Lipdukų spauda ant skaidrios plėvelės Lipdukų spauda ant skaidrios plėvelės
Label
Model: LIP0001
Aplenkite savo konkurentus ir sustiprinkite savo prekės ar įmonės ženklo žinomumą. Aukštos kokybės ir įvairių dydžių bei formų lipdukų spauda su jūsų prekės ar įmonės ženklu! Lipduku pažymėtos prekės bus matomos ir atpažįstamos ne tik jūsų klientams, net ir jūsų klientų aplinkos žmonėms.Vienas iš bū..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)