Menu
Your Cart

Tušinukai

Model: GOLS006
Metalinis tušinukas. Turintis savo svorį, solidus tušinukas matiniu ir švelniu paviršiumi. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko išmatavimai: ø10,5×134 mm.Svoris: 14 g.Spalva - matinė juoda. Dėl jūsų ..
5.46€
Be PVM:4.51€
Metalinis tušinukas GOLD Metalinis tušinukas GOLD
Teirautis
Model: GOLS001
Metalinis tušinukas-suvenyras. Turintis savo svorį, solidus tušinukas su "touch screen" galiuku. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko ilgis 130 mm.Spalva - blizgi aukso. Dėl jūsų kompiuterio nustatym..
4.20€
Be PVM:3.47€
Metalinis tušinukas ROSE GOLD Metalinis tušinukas ROSE GOLD
Teirautis
Model: GOLS008
Aliuminis tušinukas. Turintis savo svorį, solidus tušinukas matiniu ir glotniu paviršiumi. Rašantis juodai. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras. Taip pat gali būti puiki dovanos dalis kartu su užrašine ar darbo knyga. Tušinuko išmatavimai: ø10 x 140 mm.Spalva - aukso rožin..
5.46€
Be PVM:4.51€
Model: GOLS002
Metalinis tušinukas-suvenyras. Turintis savo svorį, solidus tušinukas su "touch screen" galiuku. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko ilgis 130 mm.Spalva - blizgi aukso rožinė. Dėl jūsų kompiuterio n..
4.20€
Be PVM:3.47€
Model: GOLS003
Metalinis tušinukas-suvenyras. Turintis savo svorį, solidus tušinukas su "touch screen" galiuku. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko ilgis 130 mm.Spalva - blizgi Sidabro. Dėl jūsų kompiuterio nustat..
4.20€
Be PVM:3.47€
Metalinis tušinukas SLIM GOLD Metalinis tušinukas SLIM GOLD
Teirautis
Model: SLIMGOLS001
Metalinis tušinukas-suvenyras. Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko ilgis 130 mm.Spalva - Matinė aukso. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali ši..
2.00€
Be PVM:1.65€
Model: GOLS002
Metalinis tušinukas-suvenyras. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko ilgis 130 mm.Spalva - aukso. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spal..
2.00€
Be PVM:1.65€
Model: GOLS004
Metalinis tušinukas. Turintis savo svorį, solidus tušinukas matiniu ir švelniu paviršiumi. Rašantis mėlynai.Puiki dovana kartu su užrašine ar darbo knyga. Šventės metu gražus ir praktiškas linkėjimų knygos aksesuaras.Tušinuko išmatavimai: ø10,5×134 mm.Svoris: 14 g.Spalva - matinė balta. Dėl jūsų ..
5.46€
Be PVM:4.51€
Ryškūs pieštukai su linkėjimu HB Ryškūs pieštukai su linkėjimu HB
Perkamiausia Teirautis
Model: Pi000102
Ryškaus paviršiaus grafitinis pieštukas su juodos spalvos medžio korpusu. Ant pieštuko atspausdintas trumpas linkėjimas. Asortimente  yra daugiau nei 30 skirtingų linkėjimų. Užsakant piešuką internetu,  tiek spalva, tiek linkėjimas parenkamas atsitinkite tvarka.Vieneto kaina -0,89 Eur.Graf..
0.89€
Be PVM:0.74€
Model: VEST001
Tvirtas, plastikinis tušinukas-suvenyras su Jūsų užrašu.Tušinuko ilgis 136 mm.Spalva - balta. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Pageidaujantiems vardinės prekės -skambinkite +370..
2.99€
Be PVM:2.47€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)