Menu
Your Cart

Vazos

Vaza saldainiams-gėlėms - 1 Vaza saldainiams-gėlėms - 1
Teirautis
Model: VAZ001
Medinė baltos spalvos vaza su aukso spalvos purslais. Indo turinys ir plokštelės į kainą neįeina. Linkėjimo žodžius ant plokštelės galima užsakyti papildomai. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis, augalu su vazonu, ar saldainiais vaišėms. Dovanojama bet kokia pro..
13.99€
Be PVM:11.56€
Vaza saldainiams-gėlėms - 2 Vaza saldainiams-gėlėms - 2
Teirautis
Model: VAZ002
Medinė pilkai alyvinės spalvos vaza su aukso spalvos purslais. Indo turinys ir plokštelė su tekstu užsakoma papildomai. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis, augalu su vazonu, ar saldainiais vaišėms. Dovanojama bet kokia proga. Tinka vestuvėms, gimtadieniui, mamos die..
13.99€
Be PVM:11.56€
Vaza saldainiams-gėlėms - 3 Vaza saldainiams-gėlėms - 3
Teirautis
Model: VAZ003
Medinė pilkos spalvos vaza su aukso spalvos purslais. Indo turinys ir plokštelės į kainą neįeina. Linkėjimo žodžius ant plokštelės galima užsakyti papildomai.Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis, augalu su vazonu, ar saldainiais vaišėms. Dovanojama bet kokia proga. Ti..
16.99€
Be PVM:14.04€
Vaza saldainiams-gėlėms - 4 Vaza saldainiams-gėlėms - 4
Teirautis
Model: VAZ004
Medinis pilkos spalvos indas su aukso spalvos purslais. Indas su metalinėmis kojelėmis ir rankenėlėmis iš dviejų šonų. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis,  saldainiais vaišėms, laikyti papuošalus, stalo rinkinius... Dovanojama bet kokia proga. Tinka vestuvėms, ..
24.79€
Be PVM:20.49€
Vaza saldainiams-gėlėms - 5 Vaza saldainiams-gėlėms - 5
Teirautis
Model: VAZ005
Medinis žalios spalvos indas su aukso spalvos purslais. Indas su metalinėmis kojelėmis ir rankenėlėmis iš dviejų šonų. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis,  saldainiais vaišėms, laikyti papuošalus, stalo rinkinius... Dovanojama bet kokia proga. Tinka vestuvėms, ..
24.79€
Be PVM:20.49€
Model: VAZ006
Medinis rožinės spalvos indas su aukso spalvos purslais. Indas su metalinėmis kojelėmis ir rankenėlėmis iš dviejų šonų. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis,  saldainiais vaišėms, laikyti papuošalus, stalo rinkinius... Dovanojama bet kokia proga. Tinka vestuvėms,..
24.79€
Be PVM:20.49€
Vaza saldainiams-gėlėms - 7 Vaza saldainiams-gėlėms - 7
Teirautis
Model: VAZ007
Medinis pilkai alyvinės spalvos indas su aukso spalvos purslais. Indas su metalinėmis kojelėmis ir rankenėlėmis iš dviejų šonų. Tokia dovana gali būti užpildoma dirbtinėmis ar miegančiomis gėlėmis,  saldainiais vaišėms, laikyti papuošalus, stalo rinkinius... Dovanojama bet kokia proga. Tinka ve..
24.79€
Be PVM:20.49€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)